Rivalja (e radhës) e Kim Kardashian

26/05/2017 00:00

Thotë se ka punuar shumë për të patur linjat trupore që gjithmonë ka ëndërruar dhe…puna shpërblehet.

Lauren Goodger tregoi për “DailyMail” linjat e bëshme nga Dubai ku ndodhet me pushime.

Me këtë shfaqje, 30-vjeçarja tregoi se është një rivale e denjë për Kim Kardashian.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel