Ja si të ndryshon “make up”-i

22/05/2017 00:00

Një vajzë australiane ka treguar me foto ndryshimin e madh që bën tualeti te pamja e jashtme e një femre.

Sarah Laidlaw vuri “make up” vetëm në gjysmën e fytyrës së modeles Indiah Lavers dhe i rregulloi vetëm një anë të flokëve. “Dy fytyrat e Indi Lavers… “make up”-i mund të ndryshojë shumë”, shkroi Sarah në Instagramin e saj.

“Ja pse e dua kaq shumë tualetin. Ajo është e bukur me qukat e saj dhe është e bukur e lyer”, shtoi Sarah.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel