Gabigol “shënon”…jashtë fushe

05/05/2017 00:00

Gabigol përfundon në faqet e para të mediave online, por jo për atë që jep në fushë për Interin.

Braziliani i blerë në verë nga zikaltërit dështoi të fitonte besimin e De Boer e më pas të Piolit për një vend në formacion, por jashtë ka fituar zemrën e as më pak e as më shumë, motrës së Nejmar, Rafaella.

Çifti është fotografuar së fundmi në Londër dhe zërat që qarkullonin prej javësh janë konfirmuar nga vetë motra e sulmuesit të Barcelonës.

FOTO GALERI
2/8

Top Channel