Minaj “nxeh” videoklipin e Jason DeRulo

19/03/2017 00:00

Njihet për format e saj trupore dhe për talentin si repere. Të dyja këto aspekte të Nicki Minaj shihen qartë në videoklipin më të ri të këngës “Swalla”, të Jason DeRulo.

Për këtë videoklip, 34-vjeçarja kishte veshur një kostum rozë shumë të ngushtë, me çizme mbi gju dhe doreza pa gisht.

Ndërsa fytyrën, Nicki Minaj kishte vendosur ta mbulonte me syze shumë të mëdha.

34-vjeçarja ishte e ftuar speciale në videoklipin e këngës së Jason DeRulo.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel