Tendenca e xhinseve

17/03/2017 00:00

Dy ose më shumë veshje xhins të kombinuara mes tyre zgjidhin jo pak probleme me pamjen, sidomos në kohën e lirë, për të qënë komode. Dhe këtë gjë e dinë shumë mirë dhe yjet e Hollivudit që i kemi parë shpesh komplet me xhins.

Ka nga ata që fokusohen tek kombinimi klasik, këmishë dhe pantallona duke luajtur me të njëjtat nuanca të së kaltrës, si Kendall Jenner apo Alessandra Ambrosio. Por ka dhe nga ata që duan të thyejnë ngjyrat me të zezë ose të bardhe si Maia Mitchell apo Eva Longoria.

Dhe më tepër, për ato që nuk heqin dorë nga ekspozimi i këmbëve, duke zgjedhur një fund seksi si Olivia Palermo, apo pantallona të shkurtra si Taissa Farmiga.

FOTO GALERI
1/12
Alessandra Ambrosio

Top Channel