Bomber për pranverën

07/03/2017 00:00

Bomber për pranverën 2017 janë një nga tendencat më të forta, të zgjedhura nga stilistët dhe jo vetëm.

Siluetat oversize, të shkurtra, pas trupit, me copë kundër ujit apo të dekoruara me stampime femërore, do të ishte mëkat të mos kishe një lloj të tillë në dollap.

Në galerinë e fotove mund të zgjidhni disa nga variantet më në modë të momentit, për të parë dhe se kush është i duhuri për ju.

FOTO GALERI
1/13
Acne Studios

Top Channel