VIP-at, para dhe pas photoshopit

27/01/2017 00:00

Photoshopi është me të vërtetë i aftë për të bërë një punë të mrekullueshme.

Duke parë fotot e mëposhtme, ju tashmë nuk do ta besoni  se çdo gjë që shihni në kopertinat e revistave është fantastike.

Edhe yjet e kinemasë janë me plot defekte, pavarësisht trajtimeve që ato i bëjnë trupit të tyre.

Bukuria e tyre shpesh qendron tek photoshopi i bërë mirë.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel