Selena dhe Weeknd “thikë pas shpine” Bellas, prej një viti bashkë

27/01/2017 00:00

Marrëdhënia e Selena Gomez dhe Weeknd sa vjen e bëhet më e komplikuar. Vetëm pak kohë pasi dyshja u fotografua duke u puthur, Bella Hadid vendosi ta hiqte nga Instagrami i saj Selena-n.

Së fundmi gjërat janë komplikuar akoma më shumë pasi sipas revistës “InTouch” çifti më i ri i showbiz-it raportohet të ketë rreth 1 vit që shoqërohet me njëri-tjetrin në mënyrë të fshehur.

Kjo marrëdhënie e fshehur është tepër problematike pasi këngëtari dhe modelja kishin më shumë se një vit që ishin të lidhur duke u ndarë në muajin nëntor. Kjo tregon qartë se Selena dhe The Weeknd kanë tradhtuar Bella Hadid.

Top Channel