Kelly Brook, një 37-vjeçare e mrekullueshme

27/01/2017 00:00

Shkëlqeu në emisionin e mëngjesit “Lorraine” këtë të premte, por dita nuk u mbyll aty për Kelly Brook.

Bukuroshja 37-vjeçare u shfaq më seksi se kurrë më parë teksa pozoi për kalendarin e saj më të fundit.

Ngjyra dhe një trup me forma mahnitëse, bënë që Kelly të marrë shumë reagime pozitive nga fansat e saj.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel