Peqin, 69-vjeçari i zhdukur prej 2 ditësh; policia nis kërkimet

10/01/2017 00:00

Një person rezulton i zhdukur prej dy ditësh në Peqin. Bëhet fjalë për shtetasin Nexhip Tabaku, 69 vjeç.

Kanë qenë familjarët e tij që kanë denoncuar mungesën e njeriut të tyre në polici, e cila ka nisur kërkimet.

Familjarët kanë deklaruar se 69-vjeçari kishte dalë të dielën në mëngjes për të ushqyer bagëtitë dhe që atëherë nuk është kthyer.

Top Channel