Vlorë, gjendet një makinë në det

09/01/2017 08:00

Një makinë tip fuoristradë është gjetur brenda në det në orën 07:22, në zonën e Plazhit të Vjetër, në qytetin e Vlorës.

Makina ndodhet 100 metra larg bregut dhe nuk dihet ende nëse ka njerëz brenda apo jo.

Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje.

Pritet mbërritja e skafeve për të tërhequr automjetin në breg.

Top Channel