Beautiful Curvy, kalendari 2017

23/12/2016 00:00

Janë zhveshur për të treguar bukurinë e tyre natyrale dhe janë plot 29 vajza të bëshme që kanë pozuar në të brendshme për Beautiful Curvy, kalendarin 2017 të ideuar nga Barbara Christmann.

Para objektivit të Stefano Bidini ato kanë buzëqeshur dhe janë kënaqur duke qënë protagoniste. Mes tyre është edhe Paola Torrente, fituesja morale e edicionit të fundit të Miss Italia.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel