Plagoset me thikë një 26-vjeçar në Sarandë

19/12/2016 00:00

Një 26-vjeçar është plagosur me thikë ditën e sotme në Sarandë pas një konflikti për motive të dobëta.

Policia e Sarandës ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30 minuta në hyrje të qytetit, pranë një hoteli.

Sipas policisë, personi i plagosur është shtetasi Xh.H., 26 vjeç, banues në Sarandë, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka identifikuar autorin e dyshuar, i cili është shtetasi A.A dhe po punon për kapjen e tij.

Top Channel