Elbasan, shpërthen bombola e gazit. Nuk ka të lënduar

02/11/2016 00:00

Një bombol gazi ka shpërthyer vetëm pak çaste më parë në një banesë të katit të katërt të një pallati, në lagjen “Qemal Stafa” të qytetit të Elbasanit.

Zjarrfikësit kanë ndërhyrë brenda një kohe të shkurtër për të shuar flakët, ndërsa raportohet vetëm për dëme materiale dhe asnjë të lënduar.

Një qytetar raportoi për ngjarjen përmes rubrikës “Ti Raporton”.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel