Michelle Obama, ikona e stilit

31/10/2016 00:00

Gjatë eventit në Ditën Ndërkombëtare të Vajzave, Michelle kishte një veshje me lule dhe një portofol, një luk i thjeshtë për bashkëshorten e presidentit, por që e shohim në të gjitha koleksionet e këtij sezoni.

Gjatë vizitës në Singapor, Michelle ka takuar bashkëshorten e kryeministrit duke veshur një crochet të verdhe dhe sandale nude. Ky stil ka qënë mjaft i përhapur gjatë verës së 2016. Pra e kuptoni? Elegante dhe e re. Michelle Obama ka qënë gjithmonë ikonë e stilit me veshjet e saj, nga më casual në ato për evente gala, duke tërhequr vëmendjen e publikut.

FOTO GALERI
1/8
Vizita ne Milano

Top Channel