I bie sipër porta e hekurit të ndërmarrjes, vdes roja

17/10/2016 10:05

Një 52-vjeçar që punonte roje në një mobileri që po ndërtohet në Shkozet të Durrësit ka humbur jetën pasi i ka rënë sipër porta e hekurit të ndërmarrjes.

Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale A.Ç.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe policia po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Top Channel