Nuk është se i mungon vëmendja në daljet publike, por këtë herë, Taylor Swift ka shkaktuar një tërmet të vërtetë në rrjetet sociale dhe mediat rozë në Shtetet e Bashkuara.

Këngëtarja u shfaq disi më e mbushur në pjesën e sipërme të trupit, shfaqje që bëri që menjëherë të nisin zërat se ajo i është nënshtruar operacionit për zmadhimin e gjoksit.

Në fakt, artikuj se Taylor u është nënshtruar këtyre procedurave kanë qarkulluar gjatë gjithë verës, por fotografimi i fundit publik i këngëtares në Nju Jork të mërkurën i përforcoi më shumë këto zëra.

Gjithsesi, gjoksi nuk ishte i vetmi që tërhoqi vëmendjen. 26-vjeçarja tregoi edhe linjat e përkryera me sportiviten që e karakterizon.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel