Ariana Grande konfirmon lidhjen me një tjetër reper

24/08/2016 00:00

Ariana Grande dhe Mac Miller duket se më në fund kanë konfirmuar marrëdhënien e tyre përmes një puthje. Spekulimet për një romancë mes tyre nisën të qarkullonin gjatë fundjavës, ku Mac i është bashkuar në skenë Ariana-s gjatë xhirimeve të “2016 Billboard Hot 100 Festival” në Nju Jork.

Çifti u përfol gjithashtu për një lidhje në 2013, kur punuar së bashku për hitin “The Way” ku madje në videon e këngës u shfaqën duke u puthur. Por në fillim të këtij muaji, thashethemet pushtuan përsëri mediat rozë pasi dyshja u fotografua se bashku në aeroportin e Virxhinia, para se Ariana të fotografohej në koncertin e Mac.

Së fundmi mediat janë pushtuar me fotografitë e dyshes që shihet duke u puthur ndërkohë që është duke drekuar në një restorant në Kaliforni.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel