Tani që është rikthyer në linjat e para shtatzënisë së dytë, Kim Kardashian nuk përmbahet më.

35-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve po shijon disa ditë pushime dhe të premten parakaloi me bikini provokuese në brigjet meksikane.

Pasi u shfaq paradite me bikini ngjyrë të kuqe, pasdite Kim kishte zgjedhur të bardhën, me një model të frymëzuar nga vitet ’80 që mezi përmbante asetet e saj.

Të martën, 35-vjeçarja ‘shkundi’ rrjetet sociale me një foto së bashku me Jasmine Sanders, ku të dyja shfaqeshin të ulur me shpinë nga njëra-tjetra në një varkë.

FOTO GALERI
2/16

Top Channel