Kelly Gale, set i “nxehtë” për “Playboy” (Fotot)

18/08/2016 00:00

Modelja me origjinë indiane Kelly Gale është personazhi më i ri që ka pozuar për kopertinën e revistës “Playboy”.

Në setin fotografik ajo shihet “topless”, ndërsa në kopertinë është e mbuluar, duke qenë se revista “Playboy” nuk nxjerr më femra të zhveshura në kopertinën e saj.

21-vjeçarja e lindur në Suedi është zhveshur për revistën e famshme, duke shtuar sukseset e saj përgjatë të kohëve të fundit.

Bukuroshja punon për H&M, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Jean Paul Gaultier dhe “Victoria’s Secret”.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel