Kim pranon se ka injektuar të pasmet

16/08/2016 00:00

Prej kohësh qarkullojnë zërat në mediat rozë se Kim Kardashian ka bërë ndërhyrje tek të pasmet e saj dhe vetë 35-vjeçarja ka vendosur t’u përgjigjet së fundmi këtyre zërave.

Ajo thotë se është e vërtetë që ka bërë ndërhyrje, por thjesht injektim për të ndihmuar kundër mykut të lëkurës.

“Kam injektuar kortizon në të pasme për të më ndihmuar kundër mykut të lëkurës dhe ketë e kam bërë me ndihmën e fqinjit tim, që është një dermatolog”, pohoi ajo në një video ‘live stream’ në faqen e vet zyrtare.

Dermatologu e paralajmëroi Kim se injektimi do t’i linte shenja tek të pasmet, që mund të dalloheshin edhe me sy të lirë dhe 35-vjeçarja rrëfen dy momentin kur zërat për ndërhyrje filluan.

“Në një foto të shkrepur në Majemi me një fustan ngjyrë blu ku duket shenja e injektimit të kortizonit”, thotë ajo.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel