Janë të dyja 19 vjeç dhe janë të dyja nga modelet më të kërkuara të momentit.

Por, Hailey Baldwin dhe Bella Hadid treguan se përveç kësaj, janë edhe shoqe shumë të mira. Në foto të postuara nga “Daily Mail”, bukuroshet shihen duke ngacmuar njëra-tjetrën.

Bella e kap nga të pasmet shoqen e saj në momentin që ajo po pozonte për një foto, e veshur me një bikini ngjyrë mente.

Duket se vajzat po vazhdojnë t’ia kalojnë shumë mirë në Karaibe, aty ku festa për ditëlindjen e Kylie Jenner ende nuk ka përfunduar.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel