Në jaht me Nicole Scherzinger dhe shoqet e saj

02/08/2016 00:00

Nicole Scherzinger po kalon disa ditë pushimi me miqtë e saj. Këngëtarja e famshme është fotografuar në një jaht në Greqi.

Me një bikini të kuq, 38-vjeçarja dukej fantastike.

Pasi u nda nga kampioni i F1, Lewis Hamilton, Nicole u lidh me tenistin Grigor Dimitrov, por kohët e fundit kanë dalë zëra për një ndarje të mundshme.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel