Një ditë më parë ishte motra e saj, Gigi ajo që zuri faqet e para të mediave rozë në mbarë botën me serinë e radhës të shkrepjeve në Kaliforni, ndërsa sot Bella i përgjigjet ‘rastësisht’.

Modelja 19-vjeçare u fotografua në Beverly Hills rrugës për të ngrënë një drekë me babain e saj, Mohamed Hadid.

19-vjeçari kishte zgjedhur një kostum sportiv uniform për këtë takim, që i tregonte linjat për supermodeleje.

Pas takimit dhe në shoqërinë e një mikeshe, Bella iu drejtua një marketi për të bërë pak pazar.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel