Kim, çdo ditë e më e mirë

29/07/2016 00:00

Ajo ka humbur më shumë se 30 kilogramë që nga dita që i uroi mirëseardhjen djalit të saj Saint në muajin dhjetor dhe tashmë Kim Kardashian duket se po i rikthehet ditëve të saj më të mira.

Mediat rozë kanë zbuluar edhe përkushtimin e madh që ka Kim për t’u rikthyer sërish në formë. Për të pasur gjithçka nën kontroll , ajo peshohet çdo ditë, ndërsa numrin e shkruan në murin e banjës, ashtu siç bënte edhe Ernest Hemingway. Këtë gjë, ajo e ka pranuar duke ia treguar motrës së saj Kourtney gjatë pushimeve të tyre në Kubë.

E në fotot e fundit, Kim ka tregon se po kthehet ajo e ditëve më të mira.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel