David Guetta në Ibiza me modelen 25 vite më të vogël

29/07/2016 00:00

Rrall flitet për jetën e tij persona, por këtë herë David Guetta nuk ka e ka vrarë fare mendjen për paparacët, të cilët kanë arritur ta fotografojnë atë së bashku me të dashurën në Ibiza.

48-vjeçari francez është në Ibiza së bashku me të dashurën e tij 25 vjet më të vogël në moshën, por të dy ata duken mjaft të lumtur.

Vitin e kaluar, Guetta u nda nga bashkëshortja e tij me të cilën kishte 22 vite i martuar dhe menjëherë nisi një lidhje të re me bukuroshen 23 vjeçare nga Kuba, por ata thuajse asnjëherë nuk janë shfaqur të dy bashkë.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel