Në shtator do të lindë fëmijën e parë dhe modelja e famshme e “Victoria’s Secret” është duke numëruar ditët tashmë.

Por kjo nuk e ka ndalur Candice Swanepoel që të ndajë me 9.3 milionë ndjekësit e vet në Instagram foto e barkut të fryrë tashmë.

Këtë herë, bukuroshja zgjodhi që këtë ta bëjë në bardhezi, ndërsa më parë postoi një seri fotosh me ngjyra me mbishkrimin: “Natyra nuk nxiton”.

Ky është fëmija i parë i modeles së famshme dhe frut i romancës së saj me Hermann Nicoli.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel