Nga agjencitë, publiku, stilistët dhe mediat rozë konsiderohet se modelja më e nxehtë e momentit dhe Gigi Hadid tregoi se e meriton këtë titull.

Modelja ka ndërthurur pushimet me punën dhe u shfaq në Kaliforni për të pozuar me biçikletë, që 21-vjeçarja tregoi se di t’i japë.

Si gjithmonë, në punën e vet, Gigi shoqërohej nga e ëma 55-vjeçare, Yolanda.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel