Njihuni me Jada-n, vajzën e ish-mbrojtësit të Francës

28/07/2016 00:00

E quajnë Jade Leboeuf dhe është vajza e ish-lojtarit të kombëtares franceze, Frank Leboeuf dhe aktualisht po bën emër në botën e modelingut dhe aktrimit.

Jada, madje, së fundmi ka mundur të fitojë disa kontrata për reklamimin e veshjeve të ndryshme, dhe teksa e shikon nuk është e vështirë të kuptosh arsyen.

Babai i modeles, Frank Leboeuf, ka qenë një ndër mbrojtësit më të mirë te kombëtarja franceze. Ai ishte pjesë e ekipit edhe në 1998 kur francezët u shpallën kampion bote.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel