Juve, bashkë me Higuain vjen edhe Lara

28/07/2016 00:00

Gonzalo Higuain u bë një ndër lojtarët më të shtrenjtë në historinë e futbollit dhe ndoshta edhe më fatlumi. Sulmuesi i ri i “zonjës” duket se është në një lidhje me bukuroshen bionde Lara Wechsler.

Lara mund të shpërngulet në Torino nga Napoli dhe t’i bashkohet të dashurit të saj i cili po përgatitet për jetën me kampionët e Italisë.

Transferimi i Higuain tek rivalët e Juves ka shkaktuar reagime të ashpra në Napoli, por në krah me Larën, sulmuesi argjentinas mund të përqendrohet në gjërat e rëndësishme.

Të dy kanë qenë me pushime së fundmi, edhe pse larg njëri-tjetrit. Lara ishte në Mekisë, ndërsa Higuain në Ibiza. Pas kësaj qarkulluan thashetheme se ata ishin ndarë, por këto zëra nuk u konfirmuan asnjëherë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel