Robin është një djalë me fat!

23/07/2016 00:00

I dha fund martesës së tij me aktoren Paula Patton në vitin 2014 dhe ky ishte një moment i errët për këngëtarin Robin Thicke, i cili nuk e përjetoi aspak mirë.

Megjithatë, tashmë dy vite nga divorci duket se gjërat kanë ndryshuar për Robin, i cili ka krijuar një lidhje me një 21-vjeçare dhe duket se marrëdhënia e tyre po shkon për mrekulli.

39-vjeçari është duke kaluar disa ditë pushimi në plazhet e bukura të Bahamasit me të dashurën e tij, teksa është fotografuar edhe në shoqërinë e disa femrave të tjera seksi.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel