Rita Ora ‘ndez’ Nju Jorkun

23/07/2016 00:00

Së fundmi konfirmoi pjesëmarrjen në America’s Next Top Model dhe në Nju Jork tregoi se përse e meriton rolin që i kanë besuar organizatorët.

Pas shfaqjes pas të brendshme me një fustan të zi mbrëmjen e së enjtes, Rita Ora u fotografua paraditen e së premtes në rrugët e “Mollës së Madhe” me një fustan të kuq.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel