Golfistja më seksi e vitit

23/07/2016 00:00

Golfistja e njohur, Sadena Parks ka treguar se nuk i trembet aspak linjave të saj duke pozuar e zhveshur për rrjetin amerikan ESPN.

Sadena, e cila është votuar dhe si golfistja më seksi e vitit 2016-të, ka shfaqur të gjithë hiret e saj gjatë realizimit të setit fotografik duke treguar se jo më kot e ka merituar dhe këtë vlerësim.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel