Irina dhe Cooper i japin fund…

22/07/2016 00:00

Irina Shayk dhe Bradley Cooper i kanë dhënë fund pushimeve në liqenin Garda në Italia. Angazhimet e shumta ta modeles e aktorit nuk e kanë lejuar çiftin të qëndrojnë më gjatë në Itali.

Në ditën e fundit të pushimeve italiane supermodelja 30-vjeçare si gjithmonë ishte e mrekullueshme dhe tejet seksi. Ajo mbante veshur bikini të verdha, ndërsa tregonte trupin e saj tejet të tonifikuar.

Cifti ka kaluar një pjesë të madhe të kohës këtë verë në Europë dhe po ashtu si në vendet e tjera ku ata pushuan edhe në Itali duket se ja kanë kaluar mrekullueshëm.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel