Kim Kardashian sfidoi organizatorët dhe kodin e veshjes në një festë në Nju Jork, ku u shfaq edhe e mbuluar, edhe e zbuluar.

Kim Kardashian sfidoi organizatorët dhe kodin e veshjes në një festë në Nju Jork, ku u shfaq edhe e mbuluar, edhe e zbuluar.

Nëna e dy fëmijëve tërhoqi vëmendjen me pakujdesinë e vet, pasi nën veshje duket qartë që kishte harruar të vishte të brendshme…jo se s’i ka ndodhur më parë.

Fustanin-triko që kish veshur, 35-vjeçarja e kish kombinuar me një palë çizme ‘jeans’ të gjata të stiluara nga bashkëshorti i saj, Kanye West.

Si të mos mjaftonte Kim, festës dhe pozave që më pas u shpërndanë me shpejtësi fillimisht nëpër rrjetet sociale e më pas nëpër faqet e para të mediave rozë online, iu bashkuan edhe modele të tjera të ftuara në event.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel