Ishte një bomber brenda në fushë dhe jashtë saj vazhdon të jetë ende një i tillë.

Gjatë ndeshjeve të europianit francez, Bobo Vieri i prezantoi botës të dashurën e tij, modelen amerikane Jazzma.

E së fundmi, çifti ka dashur të shpërndajë për të gjithë kureshtarët disa shkrepje nga pushimet e tyre në Formentera.

Në këto pushime, Jazzma është më fort e përqendruar për të treguar linjat e saj dhe aspak në siklet, ndërsa Bobo herë bën fotografin me “selfie stick” dhe herë angazhohet në turne “footvolley”.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel