U kritikua se shtoi në peshë, por ja si duket sot Imogen Thomas

21/07/2016 00:00

Muaj më parë u kritikua ashpër në lidhje me format e saj pas lindjes së fëmijës, por tashmë Imogen Thomas ia lë të shkuarës dhe me krenari ekspozon format e saj dhe bukurinë natyrore pa “make up”.

33-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve, dukej mahnitëse me bikini të zeza, ndërsa e zbukuroi edhe më shumë bregdetin në Monako, atje ku është duke kaluar pushimet.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel