Rama: Gjithçka për konsensus. Reforma, vetëm një alternativë

21/07/2016 00:00

Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një statusi në Facebook, duke shprehur gatishmërinë për konsensus.

Në profilin e tij në rrjetin social, Rama ka nënvizuar se, reforma në drejtësi ka vetëm një alternativë.

“Opinioni ynë është po ai i njëjti prej kohësh: Çdo gjë për konsensusin dhe reforma në drejtësi o do votohet o do votohet!”, ka thënë Rama.

Top Channel