Swift-Kardashian, tashmë në “hasmëri”

18/07/2016 00:00

Ajo që nisi si mosmarrëveshje e thjeshtë mes Taylor Swiftit dhe Kardashianëve, duket se po kthehet në hasmëri. Të dielën, më e famshmja e klanit, Kim Kardashian West postoi në “Snapchat” një bisedë telefonike mes bashkëshortit të saj, reperit Kanye West, dhe asaj që duket të jetë këngëtarja më e paguar e momentit.

Ajo për të cilën diskutonin të dy ishte nëse Swifti ia kishte dhënë pëlqimin e saj këngës së Westit, “Famous”, ku ai i referohet 26-vjeçares me një fjalë përçmuese.

Ylli i popit këmbëngul se nuk e kishte dëgjuar këngën në fjalë, kështu që nuk kishte sesi e aprovonte. Kanye nga ana tjetër nuk lëviz nga pozicioni i vet, e thotë se Swift ishte në dijeni dhe pajtohej plotësisht me të.

Sherri vazhdoi sot me deklaratën “online” të lëshuar nga Swift, ku këngëtarja kritikon ashpër publikimin e bisedës, gjest të cilin e përshkroi si “shumë të ulët”.

Interneti sigurisht u çmend pas kësaj “minidrame” e komentet kanë vërshuar nga të gjitha anët. Swift më herët pati nxjerrë një tjetër deklaratë, ku shprehej se nga çifti West nuk donte asgjë tjetër, përveçse ta linin të qetë.

Top Channel