Twerk-u ‘live’ është i rrezikshëm

15/07/2016 00:00

Në një transmetim të drejtpërdrejtë gjithçka mund të ndodhë dhe për Lateysha Grace, një ish-banore e Big Brother në Britaninë e Madhe, gjërat shkuan nga keq në shumë keq.

E ftuar në një emision televiziv, bukuroshja rrëfeu se ruan format duke djekur kaloritë përmes twerk-ut dhe moderatori i kërkoi që të bënte një demonstrim.

Pa u menduar dy herë Lateysha ngrihet në këmbë, kthen të pasmet nga kamera, por që në “shkundjen” e parë fustani nuk përballoi format e saj të bëshme.

Top Channel