Sa e mirë kjo babi! (Fotot)

14/07/2016 00:00

Ish-atleti olimpik amerikan, Bruce Jenner, tashmë 66-vjeçar dhe i shndërruar në femër (ka qejf ta thërrasin Caitlyn), ishte i pranishëm në një event të organizuar nga Kim Kardashian të mërkurën.

Caitlyn, babai i Kylie dhe Kendall Jenner, u paraqit me shumë tualet dhe një fustan të bardhë në eventin që nderonte skuadrat dhe sportistët më të mirë të vitit.

Ashtu siç tregohet në Snapchat-in e Kim Kardashianit, “mamibabi” provoi disa fustane para se të zgjidhte të bardhin.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel