Messi, nga gjykata në plazh

12/07/2016 00:00

Lionel Messi nuk duket aspak i shqetësuar pas vendimit të gjykatës së Katalonjës. Ylli argjentinas ka fluturuar drejt ishullit të Ibiza-s për të kaluar disa ditë me familjen e tij.

Bashkëshortja e tij, Antonella Rocccuzzo sjell në “Instagram” disa momente të familjes Messi, ku sulmuesi duket i lumtur dhe aspak i shqetësuar që në aspektin profesional gjërat nuk po ecin në drejtimin e duhur.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel