Liziane Gutierrez na prezanton me një shoqen e saj

12/07/2016 00:00

Profilet e saj në rrjetet sociale janë të mbushura me foto të të pasmeve dhe fotot e mëposhtme tregojnë arsyen e këtij fiksimi të Liziane Gutierrez.

Por, të hënën, modelja braziliane ishte së bashku me një shoqen e saj në plazhin e Malibusë, e cila i bënte konkurrencë me “asetet” e saj.

Liziane kishte zgjedhur një kostum banje të kuq që ia nxirrte në pah të pasmet, ashtu si edhe shoqja e saj.

Zgjedhja është shumë e vështirë…

FOTO GALERI
1/8

Top Channel