Yjet e “Made in Chelsea” në Kanë

09/07/2016 00:00

Yjet e serialit të famshëm “Made in Chelsea”, Louise Thompson dhe Jess Woodley janë shfaqur tejet provokuese ndërsa janë duke pushuar në Kanë të Francës.

Louise Thompson është fotografuar me bikini të verdha, ndërsa duket perfekte. Ajo ka postuar edhe një foto me të dashurin e saj, i cili nuk e ka lënë vetëm me shoqet vajzën.

Në anën tjetër, Jess Woodley ka postuar në rrjetet sociale një foto me një shoqen e saj nga Kana, ku rivaliteti mes të dyjave duket i fortë.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel