Mesazhi i veçantë në trupin e Canës

08/07/2016 00:00

Lorik Cana është një nga futbollistët e kombëtares shqiptare i cili nuk ndalet së treguari që është krenar që është shqiptar.

Përmes një postimi të bërë në llogarinë e tij të “Instagram”-it, Loriku ka treguar tatuazhet e shumta që ka në trupin e tij dhe të gjitha ato kanë të bëjnë vetëm më një emër “Shqipëri”.

“Dardan Ilirian. Kam qenë këtu kur gjithçka filloi, do të jem këtu kur të përfundojë. Kush na ka inat…’, ka shkruar kapiteni i kombëtares shqiptare bashkangjitur postimit të tij.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel