Chrissy shëtit pa reçipeta (Fotot)

08/07/2016 00:00

Chrissy Teigen u pa duke dalë nga një klinikë për kujdesin e lëkurës ditën e enjte, me një dekolte shumë të hapur, që tregonte se reçipetat i kishte “harruar” në shtëpi.

30-vjeçarja shoqërohej nga nëna e saj dhe bashkëshorti John Legend.

Modelja, e cila në prill lindi një vajzë, tregoi se po i kthehet formave perfekte. Chrissy është martuar me këngëtarin John Legend në vitin 2013, pas 6 vitesh lidhjeje.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel