Charlotte McKinney, në Malibu për Ditën e Pavarësisë (Fotot)

04/07/2016 00:00

Kohët e fundit është bërë pjesë e kastit të filmit “Baywatch” dhe Charlotte McKinney është kthyer në plazh për të festuar 4 Korrikun së bashku me shoqet e saj, në Malibu.

Modelja 22-vjeçare tregoi “asetet” e bollshme duke veshur një bikini të bardhë, ndërsa në dorë mbante një gotë me flamurin amerikan, me rastin e Ditës së Pavarësisë.

Bukuroshja nga Florida aktualisht po xhiron skenat e filmit të saj të ardhshëm me titull “Literally Right Before Aaron”.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel