Shikoni sa shumë MILF-a! (Foto dhe video)

02/07/2016 00:00

Kim Kardashian dhe Chrissy Teigen i janë bashkuar Fergie-t në videoklipin e këngës së re të këngëtares me titull “M.I.L.F.$”.

41-vjeçarja, e cila ka një djalë me bashkëshortin Josh Duhamel, e publikoi të premten klipin e “nxehtë”, ku shihen Kim Kardashian, Chrissy Teigen, Ciara, Alessandra Ambrosio, Gemma Ward, Tara Lynn, Devon Aoki, Angela Lindvall, Isabeli Fontana, Amber Valletta dhe Natasha Poly.

Ky është “single” i parë nga albumi i dytë solo i Fergie-t, “Double Duchess”.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel