Kalohet bukur në Portugali

02/07/2016 00:00

Tulisa Contostavlos po kalon ditët mrekullueshme në plazhet e bukura të Portugalisë dhe këto foto e pasqyrojnë më së miri këtë.

Këngëtarja 27-vjeçare duke thjesht e mrekullueshme. Duket se gjatë stinës së dimrit ka punuar shumë në palestër për të qenë sa më në formë gjatë verës. Dhe këtë e ka arritur më së miri.

Tulisa mbante veshur bikini të bardhe, të cilin e tregonin vërtet mjaft seksi.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel