Remy Ma nuk i lë vend imagjinatës (Foto)

27/06/2016 00:00

Është një nga reperet më të famshme dhe Remy Ma e rriti edhe më shumë famën e saj në BET Awards, ditën e dielë, me një fustan që tregonte shumë.

Fustani i bardhë i 36-vjeçares mezi ia mbante “asetet”, ndërkohë që kishte edhe një të çarë shumë të madhe përpara.

Gjithsesi, kur erdhi koha për t’u ngjitur në skenë, Remy ndryshoi krejtësisht pamje. Duke kënduar bashkë me Fat Joe dhe French Montana, reperja u pa me flokë shumë të gjata dhe me një fustan të zi transparent.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel